Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Menu settings
da: Menu

en: Menu link title
da: Titel

en: Parent link
da: Overordnet link

en: Provide a menu link
da: Tilbyder et menu-link

en: Available menus
da: Tilgængelige menuer

en: The menus available to place links in for this content type.
da: Menuer som links for denne indholdstype kan placeres i.

en: Edit menu link
da: Redigér menu-link

en: Shown when hovering over the menu link.
da: Vises når musen holdes over menu-linket.

en: Add menu link
da: Tilføj menulink

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
da: Menu-links med lavere vægt vises før links med højere vægt.
