Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: The menus available to place links in for this content type.
eu: Eduki mota honen estekak eskuragarri izango dituen menuak.

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.

en: Add menu link
eu: Gehitu esteka menuan
