Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Weight
fi: Paino

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: The menus available to place links in for this content type.
fi: Tätä sisältötyyppiä varten käytettävissä olevat valikot.

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.

en: Add menu link
fi: Lisää valikkolinkki

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fi: Pienemmällä painolla olevat valikkokohdat näytetään ennen suurempipainoisia.
