Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Weight
kk: Салмағы

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу
