Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Parent link
ro: Legătură părinte

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: The menus available to place links in for this content type.
ro: Meniurile disponibile pentru a plasa legăturile pentru acest tip de conținut.

en: Edit menu link
ro: Editare legătură meniu

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu

en: Add menu link
ro: Adăugare legătură în meniu

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ro: Legăturile de meniu cu lățimi mai mici sunt afișate înaintea legăturilor cu lățimi mai mari.
