Menu UI Asynchronous Widget (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Weight
sl: Teža

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju
