Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Weight
az: Çəki

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Parent link
az: Ana keçid

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin

en: Available menus
az: Mövcud menyular

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin
