Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Weight
bn: ভর

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Provide a menu link
bn: একটি মেনুতে লিংক হিসেবে রাখুন

en: Shown when hovering over the menu link.
bn: মেনু লিংকের ওপর মাউস কার্সর নিলে এটি দেখা যাবে।
