Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: The menus available to place links in for this content type.
el: Τα μενού που θα είναι διαθέσιμα με δυνατότητα τοποθέτησης συνδέσμων μέσα σε αυτά, για αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.

en: Add menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού
