Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը
