Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Parent link
ku: بەستەری باوان

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست
