Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Weight
nl: Gewicht

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: The menus available to place links in for this content type.
nl: De menu's waarin links voor dit inhoudstype geplaatst kunnen worden.

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Add menu link
nl: Menulink toevoegen

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.

en: Default parent link
nl: Standaard bovenliggende link

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
nl: Kies de link die standaard de bovenliggende link is voor nieuwe links in het inhoud-bewerken-formulier.

en: The selected menu link is not under one of the selected menus.
nl: De geselecteerde menulink valt niet in een van de geselecteerde menu's.
