Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
