Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Weight
sk: Váha

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: The menus available to place links in for this content type.
sk: Menu, do ktorých bude možné umiestniť odkazy pre tento typ obsahu.

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
