Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: The menus available to place links in for this content type.
bo: སྦྲེལ་ཐག་འཇུག་རུང་བའི་ནང་དོན་རིགས་འདིའི་འདེམས་བྱང་།

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
