Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Parent link
eo: Supera ligilo

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
