Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Weight
he: משקל

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Parent link
he: קישור אב

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: The menus available to place links in for this content type.
he: התפריטים שיהיו זמינים להוספת קישורים מתוך טופס העריכה.

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
he: קישורי תפריט עם משקל נמוך יופיעו לפני קישורים עם משקל גבוה.
