Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Weight
lv: Svars

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.

en: Add menu link
lv: Pievienot izvēlnes saiti

en: Default parent link
lv: Noklusējuma vecāksaite
