Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Weight
ru: Вес

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Parent link
ru: Родительская ссылка

en: Provide a menu link
ru: Создать ссылку в меню

en: Available menus
ru: Доступные меню

en: The menus available to place links in for this content type.
ru: Доступные меню для размещения ссылок на данный тип материала.

en: Edit menu link
ru: Редактировать ссылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
ru: Описание, показываемое при наведении мыши на ссылку меню.

en: Add menu link
ru: Добавить ссылку меню

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ru: Ссылки меню с меньшим весом отображаются перед ссылками с большим весом.

en: Default parent link
ru: Родительская ссылка по умолчанию

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ru: Выберите ссылку меню, которая будет родительской по умолчанию для новой ссылки в форме создания контента.

en: The selected menu link is not under one of the selected menus.
ru: Выбранная ссылка меню не находится под одним из выбранных меню.
