Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Menu link title
vi: Tiêu đề mục liên kết

en: Parent link
vi: Liên kết cấp cha

en: Provide a menu link
vi: Cung cấp một liên kết trên trình đơn

en: Available menus
vi: Trình đơn hiện có

en: The menus available to place links in for this content type.
vi: Các trình đơn cho phép kiểu nội dung này sử dụng.

en: Edit menu link
vi: Sửa liên kết trên trình đơn

en: Shown when hovering over the menu link.
vi: Được hiển thị khi di chuột lên trên liên kết.
