Menu UI Asynchronous Widget (1.0.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: The menus available to place links in for this content type.
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​ដើម្បី​ដាក់​តំណ​សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកា​នេះ​ ។

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
