Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Parent link
sv: Ovanliggande länk

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Available menus
sv: Tillgängliga menyer

en: The menus available to place links in for this content type.
sv: De tillgängliga menyerna att placera länkar i för denna innehållstyp.

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.

en: Add menu link
sv: Lägg till menylänk

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas före länkar med högre vikt.
