Menus attribute (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Style
ar: نمط

en: Relationship
ar: العلاقة
