Menus attribute (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Name
el: Όνομα

en: Style
el: Στυλ

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Target
el: Στόχος
