Menus attribute (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Target
kn: ಗುರಿ
