Menus attribute (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Style
eu: Estiloa

en: Relationship
eu: Erlazioa
