Menus attribute (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Name
nl: Naam

en: Style
nl: Stijl

en: Relationship
nl: Relatie

en: Classes
nl: Klassen

en: Target
nl: Doel
