Menus attribute (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Name
sv: Namn

en: Style
sv: Stil

en: Relationship
sv: Relation

en: Classes
sv: Klasser

en: Target
sv: Mål

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel
