Menus attribute (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Relationship
vi: Quan hệ
