Menus attribute (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Top window (_top)
bo: སྒྲོམ་གོང་མ༼_top༽

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽

en: Parent window (_parent)
bo: རྩ་བའི་སྒྲོམ༼_parent༽
