Menus attribute (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Name
da: Navn

en: Style
da: Typografi

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Classes
da: Klasser

en: Target
da: Mål
