Menus attribute (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Name
es: Nombre

en: Style
es: Estilo

en: Relationship
es: Relación

en: Classes
es: Clases

en: Target
es: Destino
