Menus attribute (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Name
fi: Nimi

en: Style
fi: Tyyli

en: Relationship
fi: Suhde

en: Target
fi: Kohde
