Menus attribute (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Style
hu: Stílus

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Classes
hu: Osztályok

en: Target
hu: Cél

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Top window (_top)
hu: Legfelső ablak (_top)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)

en: Parent window (_parent)
hu: Szülőablak (_parent)
