Menus attribute (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Style
lv: Stils

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Target
lv: Mērķis
