Menus attribute (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Name
cs: Jméno

en: Style
cs: Styl

en: Relationship
cs: Vztah

en: Target
cs: Cíl
