Menus attribute (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Style
de: Darstellung

en: Relationship
de: Beziehung

en: Classes
de: Klassen

en: Target
de: Ziel

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: New window (_blank)
de: Neues Tab (_blank)

en: Top window (_top)
de: Ganzes Fenster (_top)

en: Same window (_self)
de: Gleiches Fenster (_self)

en: Parent window (_parent)
de: Übergeordnetes Fenster (_parent)
