Menus attribute (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Style
hi: अंदाज

en: Relationship
hi: संबंध
