Menus attribute (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Style
oc: Estil

en: Relationship
oc: Relacion

en: Target
oc: Cibla
