Menus attribute (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Name
sk: Názov

en: Style
sk: Štýl

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Target
sk: Cieľ
