Menus attribute (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Name
tr: İsim

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Relationship
tr: İlişki

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Target
tr: Hedef

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
