Mercury Editor (2.2.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Templates
sr: Шаблони

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
