Mercury Editor (2.2.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Done
be: Зроблена

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Authored on
be: Дата:

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
