Merge translations (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Language
oc: Lenga

en: Published
oc: Publicat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Translation
oc: Traduccion
