Merge translations (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར
