Merge translations (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Translation
cs: Překlad
