Merge translations (2.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Published
tr: Yayında

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Translation
tr: Çeviri
