Merge translations (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Translation
nl: Vertaling
