Merge translations (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Translation
vi: Dịch thuật
