Merge translations (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Published
et: Avaldatud

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Translation
et: Tõlge
